You are currently viewing Życzenia na Święta Bożego Narodzenia A.D 2022

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia A.D 2022

TREŚĆ ŻYCZEŃ

Drodzy Parafianie, goście i sympatycy naszej Parafii.

   W Jezusie narodzonym z Dziewicy Maryi w Betlejem przychodzi do nas Bóg, aby nas zbawić. Ta dobra nowina ogłoszona została nie tylko przed dwoma tysiącami lat pasterzom na polach wokół Betlejem, ale jest ona głoszona nam wszystkim w Kościele.

   Bóg dzisiaj wchodzi w ten świat, w nasze życie, w życie naszych rodzin, w życie naszej parafii, naszej ziemi lubawskiej i przynosi nam zbawienie. Jest Emmanuelem – Bogiem z nami, dlatego w tym Dzieciątku położonym na sianie w Żłobie objawia się jako Bóg bliski, jeden z nas. Niech ta radosna nowina dotrze do naszych serc i umysłów, abyśmy potrafili odkryć radość, której nie są w stanie przyćmić żadne radości tego świata.

   Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy Wam wszystkim, drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła, aby ten czas pozwolił Wam odkryć i na nowo przeżyć prawdę, że Bóg jest blisko nas, obecny w naszym życiu, nierzadko mającym kształt szarej codzienności. On jest i kocha! Niech więc wszystko w Nim stanie się nowe, pełne sensu, zbawione!

   Na święta Narodzenia Pańskiego i na każdą następną chwilę życia, życzymy Wam pokoju duszy.

+ Duszpasterze