You are currently viewing Plan peregrynacji relikwii Rodziny Ulmów w diecezji toruńskiej

Plan peregrynacji relikwii Rodziny Ulmów w diecezji toruńskiej

W naszej diecezji będziemy gościć relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Przedstawiamy, jak będzie wyglądać program peregrynacji.
 
 
Przyjazd relikwii z Diecezji Elbląskiej

17.02 (sobota)

– 18.00 – katedra św. Janów – powitanie relikwii i Msza święta na rozpoczęcie peregrynacji relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Diecezji Toruńskiej
– 20.00 – parafia św. Maksymiliana M. Kolbego
Czuwanie modlitewne

18.02 (niedziela)

– parafia św. Maksymiliana M. Kolbego – godz. 7.00 i 8.30 – Msze św. z uczczeniem relikwii
– parafia świętych Apostołów Piotra i Pawła – godz. 11.00 i 13.00 – Msze św. z uczczeniem relikwii
– parafia Miłosierdzia Bożego – godz. 15.00 – Msza św. z uczczeniem relikwii

– przejazd do Chełmży
– kościół konkatedralny w Chełmży:

18.00 – przywitanie relikwii. Msza św. w intencji rodzin.
20.00 – czuwanie modlitewne dla małżeństw i rodzin zakończone Apelem Jasnogórskim

19.02 (poniedziałek)

– kościół konkatedralny w Chełmży:
godz. 7.00 i 8.00 – Msze święte z uczczeniem relikwii
godz. 10.00 – Msza św. rozpoczynająca Diecezjalny Kongres Trzeźwości i kończąca peregrynację

– przejazd do Chełmna

– kościół Wniebowzięcia NMP (fara)
12.00 – przywitanie relikwii
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
16.00 – Msza św. z uczczeniem relikwii
17.00 – pożegnanie relikwii

– przejazd do Grudziądza

– bazylika święteo Mikołaja Bpa – godz. 18.00
– kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – godz. 20.30

20.02 (wtorek)

– kościół Podwyższenia Krzyża Świętego – godz. 9.30
– kościół św. Maksymiliana Kolbe – godz. 11.30
– kościół św. Apostołów Piotra i Pawła – godz. 14.00

– przejazd do Łasina

– Klasztor Sióstr Karmelitanek – godz. 18.00

21.02 (środa)

– przejazd do Dekanatu Brodnickiego

– 6.30 – parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Brodnicy
– 7.30 – parafia Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
– 9.00 – parafia Jezusa Miłosiernego w Brodnicy
– 10.00 – parafia świętego Bartłomieja Apostoła w Mszanie
– 11.00 – parafia Matki Bożej Różańcowej w Sumowie
– 12.00 – parafia świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Cichem
– 13.00 – kaplica w Zbicznie – parafia świętego Jakuba Apostoła w Żmijewie
– 14.00 – parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pokrzydowie
– 15.00 – parafia Wszystkich Świętych w Brzoziu
– 16.00 – parafia świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy

– przejazd do Nowego Miasta Lubawskiego

18.00 – powitanie relikwii w bazylice św. Tomasza
19.30 – Msza św. zakończona Apelem Jasnogórskim

22.02 (czwartek)
6.30 i 8.00 – Msze św. z uczczeniem relikwii
10.00-14.00 – Indywidualne błogosławieństwo rodzin relikwiami z poświęceniem placków miłości rodzinnej
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec z rozważaniami
16.00 – Msza św. na pożegnanie relikwii

– przejazd do Lubawy

18.00 – Parafia Św. Jana Chrzciciela – Msza św. z uczczeniem relikwii
Czuwanie modlitewne

23.02 (piątek)
7.00 – Msza św. z uczczeniem relikwii

– przejazd do Rybna

12.00 – Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – powitanie relikwii
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

– przejazd do Działdowa

17.00 – Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Sanktuarium Błogosławionych Antoniego Juliana Nowowiejskiego i Leona Wetmańskiego – Biskupów i Męczenników – powitanie relikwii.
Msza święta
Czuwanie modlitewne
19.00 – 20.00 – czuwanie – parafia św. Wojciecha w Działdowie
20.00 – 21.00 – czuwanie – parafia Podwyższenia Krzyża w Działdowie
Apel Jasnogórski

24.02 (sobota)
8.00 – 9.00 – czuwanie – parafie Białuty i Iłowo
9.00 – 10.00 – czuwanie – parafie Burkat i Narzym
10.00 – 11.00 – czuwanie – parafia Turza Wielka
11.30 – pożegnanie relikwii

– przejazd do Lidzbarka Welskiego

12.00 – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętych Aniołów Stróżów – powitanie relikwii

– godz. 15.00 – przewóz relikwii do Diecezji Płockiej

PODZIEL SIĘ.!

Facebook
X
Email
Drukuj