You are currently viewing Papież do Polaków: Dziękuję wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają Kościół na Wschodzie

Papież do Polaków: Dziękuję wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają Kościół na Wschodzie

W najbliższą niedzielę w Polsce obchodzony będzie Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Dziękuję wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają tamtejszy Kościół, zwłaszcza na udręczonej Ukrainie – brzmiały pozdrowienia papieża Franciszka skierowane do pielgrzymów polskich podczas środowej audiencji generalnej. Z uwagi na stan zdrowia Ojca Świętego, podobnie jak przed tygodniem, katechezę oraz pozdrowienia odczytał ks. prał. Filippo Ciapanelli z Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej.

Pozdrawiam serdecznie Polaków, a w szczególności artystów uczestniczących w koncercie „Psalmy pokoju i dziękczynienia”, upamiętniającym beatyfikację Rodziny Ulmów. W najbliższą niedzielę w Polsce obchodzony będzie Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Dziękuję wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają tamtejszy Kościół, zwłaszcza na udręczonej Ukrainie. Z serca wam błogosławię!

 

VaticanNews  / BP KEP / www.episkopat.pl/

PODZIEL SIĘ.!

Facebook
Twitter
Email
Drukuj